Pierwszy wpis

Zaczynamy!

Wszystko w naszym życiu dzieje się po coś i z jakiegoś powodu. I stąd też pomysł na pisanie własnego bloga. Mam na imię Klaudia. Z natury jestem osobą upartą, konsekwentną i zawsze dążącą do wyznaczonego wcześniej celu. Daleko mi do perfekcjonizmu, mimo iż bardzo się staram. 😉
Z wykształcenia jestem Kosmetologiem, a pisanie to moje hobby, w którym ukazuję cząstkę siebie. Chcę pisać ( z przymrużeniem oka) o tym, co mnie nurtuje, interesuje i marzę.

A co mnie interesuje? W szczególności sfera beauty, która obejmuje wszelkiego rodzaju zabiegi kosmetyczne, pielęgnacje skóry oraz paznokci, a także wszystko to, co związane z domem i jego aranżacją. Znajdziesz tutaj również sprawdzone przepisy kulinarne i wiele, wiele więcej!

O czym marzę? O podróżowaniu i to w najmniejsze, i najbardziej oddalone części Świata. Uwielbiam piasek, słońce i przepiękne krajobrazy. Pokładam nadzieje w tym, że kiedyś będę mogła tutaj pochwalić się zdjęciami z odległych podróży.
Jednym słowem blog ten jest bez żadnych ograniczeń tematycznych – lifestylowy.

Nigdy nie byłam ideałem, więc do ideału nawet nie dążę. Chętnie podzielę się z Tobą sprawdzonymi sposobami pielęgnacyjnymi, zrecenzuję wyposażenie domu czy udostępnię przepis na wyśmienite dania.
Mam nadzieje, że rozgościsz się tu na dłużej i wspólnie przeżyjemy cudowne chwile, pełne wspomnień, przepełnionych ogromną dawką energii i inspiracji.

Jak na początkowego „blogera” przystało, w mediach społecznościowych znajdziesz także profile o tej samej nazwie, promujące blog – to właśnie tam znajdziesz najświeższe informacje dotyczące wpisów i ciekawostek z życia. 😊

Zaczynamy!

Pierwszy wpis

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *